Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Народ, допоможіть із оскарженням протоколу.
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Юридична допомога
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
zbuduna
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 26.02.2011
Сообщения: 4364
Откуда: Рiвне

Авто: AUDI A4B5

СообщениеДобавлено: Вт Янв 08, 2013 23:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
постонову должны выдать сразу в месте с протоколом!!!

сказали що по пошті пришлють

_________________
Fiat Uno Rosso Corsa 1.7d 87' > квадроцикли > Uno Turbo mk2 90' > Тoyota Yaris Verso 1.4d4d 03' Rosso)) > YRV (Rosso) & Logan > Audi A4B5
098-715-69-60
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Кролевчанин
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 50
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 04.12.2012
Сообщения: 4557
Откуда: Кролевец

Авто: FIAT UNO 60 Disel 1.7 1987 г.в., был FIAT UNO 75i.e. 1988 г.в.

СообщениеДобавлено: Вт Янв 08, 2013 23:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

zbuduna
Тут много тебе всего насоветовали, в основном правильно. От себя скажу, если будешь себя правильно вести на слушании в суде, грамотно изъяснятся и уверенно гнуть свою линию, мол "я ни я, и корова не моя" - оправдают. Суду тоже лишние нервотрёпки не нужны. А ГАИ своё дело уже сделало, протокольчик составило, план выполнило, а дальше не их проблема, даже если начальство наедет, скажет, мол, судью подкупили. Так что не спеши расстраиваться. Главное, быть уверенным в своей правоте и доказывать это окружающим.

_________________
FIAT - первое,что написано на болиде Ferrari F1
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Uno
Член клуба


Член клуба

Возраст: 51
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 16.02.2009
Сообщения: 13778
Откуда: Киев Оболонь

Авто: Uno 45 (продан) , Uno 75sie (продан), Uno 1,3 turbo, Uno SX 70 1,3, Doblo 1,3 multijet

СообщениеДобавлено: Вт Янв 08, 2013 23:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

zbuduna писал(а):
Цитата:
постонову должны выдать сразу в месте с протоколом!!!

сказали що по пошті пришлють

в 50% случаев "по почте" где то бермудит Wink Laughing то ли эти протоколы фильтр начальский проходят то ли просто постращать хотят Pardon из трех постанов выписаных мне пришла только одна, и то когда переоформлял турбик решил пробить - есть ли на мне штрафы... оказалось Shocked НЕТ Exclamation Exclamation Exclamation как оно у них работает хз Pardon

_________________
FuckFuelEconomy-Turbo Power I’m Lovin' it
турбік
добло
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
zbuduna
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 26.02.2011
Сообщения: 4364
Откуда: Рiвне

Авто: AUDI A4B5

СообщениеДобавлено: Вт Янв 08, 2013 23:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Фіксується факт порушення Протоколом про адмін правопорушення.

Далі:
- якщо ДАЇ має право розлядати справу за цією статтею (перелік статей, за якими розляд справ підвідомчий МВС (ДАЇ) - ст. 222 КУпАП), повинно на протязі 2-х місяців з дня вичнення правопорушення винести Постанову про адмін стягення.
- якщо справа підвідомча суду (перелік статей, за якими розляд справ підвідомчий суду - ст. 221 КУпАП), то суд має розлянути і винести Постанову про адмін стягення на протязі 3-х місяців.

Далі, Постанова вручається під підпис правопорушнику або висилається поштою протягом 3-х днів.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення, строки можуть бути поновлені судом за істотних підстав.

Правопорушник протягом 15 днів з дня отримання повинен сплатити штраф. Якщо штраф не сплочений протягом вказаного терміну - Постанова надсилається до ДВС для виконання, це називається - звернення постанови до виконання. Не підлягає виконанню Постанова про адмін стягнення, якщо її не було звернуто до виконання протягом 3-х місяців з дня винесення Постанови.. Тобто, якщо Постанову не було надіслано для виконання до ДВС протягом 3-х місяців, вони не мають права її виконувати (ст. 303 КУпАП). Це саме підтверджується і ЗУ "Про виконавче провадження":
Стаття 21. Строки пред'явлення виконавчих документів до виконання
4) постанови органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення, - протягом трьох місяців;

Далі, державний виконавець зобов"язаний протягом 3-х днів прийняти до виконання виконавчий документ (Постанову) і відкрити виконавче провадження - винести постанову про відкриття виконавчого провадження - ст. 24 ЗУ "Про виконавче провадження".

Далі, копія Постанови про виконавче провадження не пізніше наступного дня надсилається боржнику.

Далі, відповідно до ст. 25 ЗУ "Про виконавче провадження" Державний виконавець зобов'язаний провести виконавчі дії по виконанню рішення протягом шести місяців з дня винесення постанови про відкриття виконавчого провадження.

Відповідно до ст. 308 КУпАП:
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення зправопорушника стягується:
- подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті
цього Кодексу;
- витрати на облік зазначених правопорушень. (10% виконавчий збір, якщо не помиляюсь)

Ітого коротко:
1. Складається протокол
2. Строк на винесення постанови з дня складання Протоколу:
- 2 місяці якщо справу розлядає ДАЇ
- 3 місяці якщо справу розглядає суд
3. 3 місяці на звернення Постанови до виконання (направлення до ДВС) з дня винесення Постанови
4. 3 дні на відкриття провадження державним виконавцем з дня отримання Постанови
5. 6 місяців на вчинення виконавчих дій державним виконавцем з дня відкриття провадження.

із форума дорожнього контролю..

_________________
Fiat Uno Rosso Corsa 1.7d 87' > квадроцикли > Uno Turbo mk2 90' > Тoyota Yaris Verso 1.4d4d 03' Rosso)) > YRV (Rosso) & Logan > Audi A4B5
098-715-69-60
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17205
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Ср Янв 09, 2013 09:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Многие дела суд не рассматривает при отсутствии данных о ИНН ответчика.
А по почте должно прийти непременно с уведомлением, т.е не просто в ящик, или под коврик у дверей, а в руки и с отметкой.

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Serg_SHS
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 47
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 19.01.2009
Сообщения: 742
Откуда: Леополіс (тимчасово Київ :)

Авто: Fiat Tipo1.4ie -> Fiat Croma 1.8

СообщениеДобавлено: Чт Янв 10, 2013 12:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

linea2012 писал(а):
Цитата:
"к протоколу прилагается мое объяснение на 1м листе, и клопотання токое-то и такое-то на 2-х листах" (я их заполнил за 5 минут после остановки)



а ну поподробніше, як то діло впарити менту, він ж також буде морозитись...

1. Пояснення на 1-му листку. Добре, а в ньому Ви що писали?
2. Як ті листки прономерувати, щоб вони потім не поміняли їх?
3. Як собі копію написаного як зробити? ксероксу на трасі ж немає...
4. клопотання (в архіві 1 та 2) це приклад? чи там наведені реальні статті, вони не застарілі?


морозиться он не сможет- "что написанно пером...Smile"

1. писал как было дело:
"я ФИО, такого-то числа, бла-бла-бла...."
2.никак. в графе "дополнительно(или пояснення?)" пишем :
"с обвинением НЕ СОГЛАСЕН. Свою позицию докажу в суде. к протоколу прилагаются:
1. Обяснение на одном листе.
2. Клопотання про розгляд справи... на одном листе
3. Клопотання по надання... на одном листе"
все.
смысл этого в том, чтоб если тебя тормознули не в твоей обл. потом не ехать в суд\гаи в эту же самую обл. Smile
ну и чтоб сразу не выписали штраф.
а если он его УЖЕ выписал - то он сразу становится НЕ ЗАКОННЫМ.
3. копию? под копирку (вози с собойSmile) хотя она (копия) и не нужна.
4. это то чем я пользуюсь. вроде как не устарели.

вот. как-то так Smile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
zbuduna
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 26.02.2011
Сообщения: 4364
Откуда: Рiвне

Авто: AUDI A4B5

СообщениеДобавлено: Пт Янв 11, 2013 22:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Многие дела суд не рассматривает при отсутствии данных о ИНН ответчика.
А по почте должно прийти непременно с уведомлением, т.е не просто в ящик, или под коврик у дверей, а в руки и с отметкой.

от мене цікавить, що робити, якщо воно не прийде, а штраф візьмуть та й удвоять, ото весело буде Confused
я б то міг в ДАІ явитися, взнати, що там з моєю постановою, бо воно ж за 500м від мене Laughing Laughing але щось мене туди не тягне.

_________________
Fiat Uno Rosso Corsa 1.7d 87' > квадроцикли > Uno Turbo mk2 90' > Тoyota Yaris Verso 1.4d4d 03' Rosso)) > YRV (Rosso) & Logan > Audi A4B5
098-715-69-60
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
=aleks=
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 47
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 06.10.2009
Сообщения: 8637
Откуда: Харьков

Авто: была Tempra2.0 теперьTоyota carina-e 93 1.6

СообщениеДобавлено: Пт Янв 11, 2013 23:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

zbuduna
удвоение штрафа не законо!!это скарее страшилки для дорослых!!
я год не платил два штрафа и они не удвоелись.

_________________
Бортовик Темпра
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
zbuduna
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 26.02.2011
Сообщения: 4364
Откуда: Рiвне

Авто: AUDI A4B5

СообщениеДобавлено: Пт Фев 22, 2013 20:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Короче діло було так:
постанову типу відправили заказним листом, але його ніхто не отримав. Приперся я в ДАІ а там сказали, що вже відправили у викон. службу. Хвацько, нічого не скажеш.. Що з того вийшло:



Фото 2115.jpg
 Описание:
 Размер:  482.89 KB
 Просмотрено:  247 раз(а)

Фото 2115.jpg



_________________
Fiat Uno Rosso Corsa 1.7d 87' > квадроцикли > Uno Turbo mk2 90' > Тoyota Yaris Verso 1.4d4d 03' Rosso)) > YRV (Rosso) & Logan > Audi A4B5
098-715-69-60
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
kadet
Член клуба


Член клуба

Возраст: 63
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 26.05.2008
Сообщения: 5379
Откуда: Киев

Авто: Fiat Uno 1.3 SD/made in Brazil/;LanciaThema 2.0turbo SW;Fiat Marea 1.6SX/; УАЗ

СообщениеДобавлено: Пт Фев 22, 2013 20:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

zbuduna писал(а):
Короче діло було так:
постанову типу відправили заказним листом, але його ніхто не отримав. Приперся я в ДАІ а там сказали, що вже відправили у викон. службу. Хвацько, нічого не скажеш.. Що з того вийшло:

Ничего не понял.Белибирда какая-то .425 грн отменили,850 грн закончили.Что это?

_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
zbuduna
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 26.02.2011
Сообщения: 4364
Откуда: Рiвне

Авто: AUDI A4B5

СообщениеДобавлено: Пт Фев 22, 2013 20:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

kadet
це те, що протокол оскаржений, і хрен їм, а не штраф Laughing
ну я ж типу на протязі 14 днів не оплатив, і взагалі просто чекав, коли ж мені постанову поштою принесуть, а від пошти - ні слуху, ні духу, от і вийшла якась така фігня

_________________
Fiat Uno Rosso Corsa 1.7d 87' > квадроцикли > Uno Turbo mk2 90' > Тoyota Yaris Verso 1.4d4d 03' Rosso)) > YRV (Rosso) & Logan > Audi A4B5
098-715-69-60
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17205
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Пт Фев 22, 2013 20:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не, читайте внимательно- была постанова про 425, потом автоматически стало 850. Вот это и отменил суд. Я тАк думаю!
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
вадим2711
Италофан


Италофан

Возраст: 42
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 19.07.2011
Сообщения: 378
Откуда: донецк

Авто: FIAT NUOVO DOBLO 1.4

СообщениеДобавлено: Пт Фев 22, 2013 23:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А чтоб каждый по своему не думал, надо сразу понятно изъясняться.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Юридична допомога Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4
Страница 4 из 4

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу