Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Юр. допомога за кордоном

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Юридична допомога
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
AND48
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 37
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 04.01.2008
Сообщения: 762
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: Uno-45 (999 Fire) Doblo Nuovo (1.3MJT) & Comanche ONTARIO Comp FS

СообщениеДобавлено: Ср Май 08, 2013 10:28    Заголовок сообщения: Юр. допомога за кордоном Ответить с цитатой

Думаю тема буде корисною.

Запитання 1. Зупинили в Словенії - тільки виїхав із заправки, проїхав метрів 10. Провірили паспорти, багаж, документи, стан резини, загальний стан авто, наявність задніх ремнів... І кажуть платити штраф за не престебнутих задніх пасажирів. І якщо на місці платиш - тоді 60 євро, якщо ні - то 120 в банку. Я кажу - що ми були пристебнуті, а коли ви нас зупинили, тоді ми зняли ремні - словени показали, що в них камера і там все знято. Тоді я попросив перекладача -сказав що погано розумію (хоча все прекрасно зрозумів). Вони більше не спорили, просто переписали дані паспорта тех. паспорта і прав на листочок від блокнота, де вже щось було написано, віддали документи і показали на виїзд. Тепер не знаю, чекати мені штраф в 120є чи то вони просто так полякали нас?.. І чи взагалі в мене тепер не буде проблем з перетином кордону чи з відкриттям візи???

2. В тех паспорті в мене записано що автомобіль пасажирський 7 місць. Чи можна задні 2 сидіння повністю зняти і без них їхати за кордон? Цікавлять практично всі країни європи, Росія і Білорусія.

Дякую!!!

_________________
ЗАПЧАСТИ НА DOBLO SCUDO DUCATO FIORINO ...

В мене був Fiat Tipo 1.6 DOHC (149.С2.046)!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Юридична допомога Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу